MÖBLER / Bord / Skrivbord 12121029
nr 1212 1029
Skrivbord
Tidigt 1900-tal, mahogny. Märk NK i låsen. Längd: 160 cm. Djup: 80 cm, höjd: 78 cm, nyckel
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 22 oktober 2018
kl 19:31:38
500 kr